KONST / Litografier / Färglitografi 14666327
nr 1466 6327
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Signerad, numrerad 140/360, daterad 90. Färglitografi, bildmått: 33x49cm, yttermått inklusive ram: 55x70cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:49:34
3/5 18:16:50
100 kr
9/5 18:34:32
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson